Tournament

5 Stars International Cup 2021

Our history

Information


EN TEKSTY ?

Tarik Ibrahim Aslan i Matylda Krawczyńska najlepszymi zawodnikami 5 Stars International Cup

9 grudnia zakończył się trzydniowy turniej juniorski 5 Stars International Cup, odbywający się na polach Gloria Golf Resort w Turcji. W zawodach uczestniczyli polscy jak i tureccy zawodnicy, a turniej zaliczany był do rankingu WAGR, co podnosiło poziom sportowej rywalizacji.

Trzydniowe zawody rozpoczęły się od załamania pogody. W pierwszej rundzie od rana wiał bardzo silny wiatr i podczas gdy część zawodników kończyła rozgrywki w słońcu, część z nich grała już w potężnej ulewie. Mimo jednak ciężkich warunków, niektóre wyniki były zaskakująco dobre.

Najlepszy wynik tego dnia uzyskała Kleopatra Kozakiewicz – 73 uderzenia i tym samym stała się liderką w grupie juniorek poniżej 15 roku życia. Wśród chłopców na prowadzenie wysunął się pochodzący z Turcji Tarik Ibrahim Aslan, który uzyskał 74 uderzenia, dwa powyżej par. Tarik nie oddał już raz zdobytej przewagi, a o swojej rundzie tego dnia powiedział: „Warunki były bardzo trudne, nie starałem się uzyskać jak najniższych wyników, byłem skupiony tylko na tym, aby utrzymać się w grze i być w okolicy par – to był mój cel”.

Drugiego dnia pogoda zdecydowanie się ustabilizowała. Rewelacyjne wyniki, poniżej par przyniosło czworo zawodników Matylda Krawczyńska i Tarik Ibrahim Aslan – 65 uderzeń (-7) oraz Kinga Kuśmierska – 68 uderzeń oraz Tristan Kolasiński (69 uderzeń).

Results

Boys

Girls

Photo galleries


  • 5 Stars International Cup 2021

    486 photos

Sponsor

Patroni medialni

Patroni honorowi

Organizator wyjazdu

Turniej rankingowy

  • Home page
  • Contact Us
  • Information
  • Rules
  • Results
  • Photo galleries