ASM Scholarship

Grupa ASM Sports buduje kompleksową ścieżkę sportową, która opiera się na trzech filarach ASM Scholarships, ASM Elite i ASM Careers. ASM przygotowuje młodego zawodnika do studiów na amerykańskich uniwersytetach, a po ich ukończeniu daje możliwość zatrudnienia. Co więcej, przez cały czas wspiera adeptów w rozwoju ich kariery sportowej.

Zobacz jak to działa:

ASM Sports Group zostało powołane w 2018 roku przez Christophera Vidala, który przez ponad 10 lat prowadził nabory do największych imprez i programów sportowych (m.in. The International Olympic Committee, Sports Accord, World Golf Foundation, Team GB) oraz Erniego Elsa – ikony golfa od ponad 30 lat, 4-krotnego zwycięzcy turniejów majors, który znaczną część życia poświęcił działalności w swojej fundacji Els for Autism.  W ciągu trzech pierwszych lat działalności ASM pozyskało ponad 7 500 000 dolarów rocznie na stypendia sportowe. Od tamtego czasu wartość stypendiów rośnie co roku o 25%.

ASM łączy zawodników z konkretnymi uczelniami, dając wsparcie i zaplecze w poszukiwaniu najlepszego uniwersytetu. Praca z ASM rozpoczyna się już od zbudowaniu profilu zawodnika i połączeniu go z trenerami uczelnianymi. W kolejnym kroku następuje konsultacja ze specjalistami, którzy pomogą zadecydować , która szkoła jest najbardziej odpowiednia i która może zapewnić najlepsze stypendium. ASM kontaktuje zawodników z trenerami, którzy są zainteresowani pozyskaniem zawodników do swoich drużyn, na konkretne uczelnie. Przez cały czas studiów eksperci z ASM czuwają nad przebiegiem kariery sportowej i studenckiej, a po ukończeniu college, mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniej pracy.

 

Sprawdź, jakie masz możliwości na: asmscholarships.com/5stars

  • Strona główna
  • Kontakt
  • Aktualności
  • Turnieje
  • Nasza historia
  • ASM Scholarship
  • Galerie